Фітобочка

При правильному підході та спеціально створеній атмосфері сеанс фітобочки здатен перетворитись на цілий захоплюючий ритуал, покликаний покращити не лише фізичне самопочуття, але й зрівноважити психологічний стан клієнта.
Саме такого ефекту ми і намагаємось досягнути у масажному салоні “Aura-Room”.
Ретельно продумана черговість процедур та їх тривалість, професіоналізм наших майстрів у поєднанні з індивідуальним підходом до кожного клієнта здатні творити справжні дива.

Отож, кожен сеанс починається зі скрабування шкіри усього тіла, метою якого є делікатне очищення шкіри та відкриття пор для подальшого перебування у фітобочці. Від Вас – лише перевдягнутись у купальник та довіритись надійним рукам наших спеціалістів
Після скрабування та релаксації починається власне сам сеанс перебування у фітобаніі. Професійна фітобочка працює дуже просто: парогенератор підключається до мережі, після чого всередину ємності заходить людина. Дверцята фітобочки щільно закриваються, на панелі управління виставляється потрібна температура, тривалість сеансу і… відлік пішов! Від 10 до 20 хвилин фіто- та аромотерапії Вам гарантовані.

Під час перебування у фітобочці ми пропонуємо нашим клієнтам на вибір воду або чай з карпатських трав – усе це задля покращення водного балансу організму та збільшення потовиділення, що так необхідні для отримання максимального ефекту від процедури.
По завершенню – теплий душ і загальний розслабляючий масаж.

Оскільки фітобаню використовують і як засіб проти целюліту, то існує додаткова можливість скомбінувати фітобочку з антицелюлітним масажем (посилання!). Як засвідчує практика, позбутись цього недоліку шкіри можна вже за кілька таких сеансів.

Підготуватись до фітобочки можна як до походу у звичайну сауну: Вам знадобляться лише рушник, купальник та змінне взуття (наприклад, гумові шльопанці).
Хороший настрій та незабутні враження забезпечимо Вам ми!

Звісно, повноцінне уявлення про сеанс фітобочки можна отримати лише на практиці, хоча б одного разу завітавши до нашого салону. Забронювати зручний для Вас час можна за номером: +38(068)999-08-80